Mitsubishi – trešais straujāk augošais auto zīmols Eiropā

Mitsubishi Motors tirdzniecībasrādītāji Eiropā, salīdzinot ar pagājušā gada pirmo pusgadu un šī gada pirmajiemsešiem mēnešiem, ir pieauguši par 45%.


Kā norāda Mitsubishi, "pieaugums saistīts ar produktuportfeli, kas atbilst klienta vajadzībām un vēlmēm, kā arī vispārējo ekonomikasattīstību Eiropā".


Par vienu no pārdotākajiem Mitsubishi modeļiem Eiropā šī gadapirmajos sešos mēnešos atzīts Outlander – kopumā pārdoti teju 26 tūkstošiautomobiļi (no kuriem apmēram 14 tūkstoši ar hibrīda versiju jeb PHEV). Tamseko ASX ar aptuveni 25 tūkstošiem pārdotiem automobiļiem un Space Star ar 22 901vienībām. Vislielākais pieprasījums pēc Mitsubishi automobiļiem 2015. gadapirmajā pusgadā bijis Vācijā, Anglijā, Izraēlā un Spānijā. 

Mitsubishi Motors korporācija prognozē,ka to automobiļu popularitāte Eiropā turpinās pieaugt, jo tuvāko mēnešu laikā tirdzniecībānonāks jaunais L200 - pikaps ar kravas kasti, un populārais krosovers Outlander,kurš būs ieguvis vēl mūsdienīgāku izskatu.


Savukārt Latvijā iecienītākie Mitsubishimodeļi 2015. gada pirmajā pusgadā ir bijuši Outlander, L200 un Pajero. JaunaisL200 un Outlander pie mums gaidāmi šī gada nogalē, bet jau šobrīd ir iespējamsveikt rezervācijas.

Mitsubishi oficiālais importētājsLatvijā ir MML Imports, to dīleris – Skandi Motors, Lielirbes ielā 32, Rīgā, unfiliālē “Liepāja”.


whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6036/mitsubishi--tresais-straujak-augosais-auto-zimols-eiropa
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив