Mitsubishi fokusējas uz apvidus auto

Pēc diezgan aizņemtā gada Eiropā – piektās paaudzes L200 un jaunāOutlander klajā laišanas, kā arī atgriešanos auto sportā (dalība rallijā Baja Portalagre500 ar Outlander PHEV), Mitsubishi Motors arī turpmāk plāno fokusēties uz apvidusauto un krosoveriem.


Nākošmēnes gaidāmajā Ženēvas Starptautiskajā Auto izstādēMitsubishi Motors savā stendā prezentēs šādus jaunumus. 


eX Concept


 eX Concept atspoguļoMitsubishi Motors kompakto nākotnes SUV, kas darbosies ar pēdējās paaudzeselektromotoru piedziņu. Jaunais automobilis ar uzlādētu akumulatora baterijuvarēs nobraukt līdz pat 400 km. Runājot par dizainu, tas sevī apvieno sportiskapilsētas krosovera eleganci ar izteiktām apvidus automobiļa līnijām. Modeļapriekšu iezīmē Mitsubishi Motors jaunā dizaina koncepcija “DinamiskaisVairogs”*.   


L200 un ASX ekspozīcijas automobiļi


Izstādes ekspozīcijas automobiļi, kas ir veidoti uz jaunāL200 un ASX 2017 bāzes, maina vispārpieņemtos Mitsubishi Motors apvidusautomobiļu standartus un pārsteidz ar dizaineru unikālo redzējumu – sarkanbrūnukrāsu, spilgti oranžiem akcentiem un melniem vieglmetāla diskiem. 


ASX 2017


ASX 2017 modelis pirmizrādi piedzīvoja pagājušā gadanovembrī Losandželosas Auto izstādē. Atjaunotais ASX tirdzniecībā Eiropā nonākssportiski citā interpretācijā – ar “Dinamiskā Vairoga” dizaina koncepciju uncitiem uzlabojumiem. 

 

Papildus Mitsubishi Motors savā stendā prezentēs divussvarīgus notikumus: 


-              MMCelektro-mobilitātes piecdesmito gadadienu Eiropā (pirmais mājas elektroautomobilis R&D tika atklāts 1966. gadā).

-              Iepazīstināšanaar atjaunoto Space Star/Mirage 2016, kurš pirms pāris nedēļām tika prezentētsBriseles Auto izstādē (Latvijā atjaunotais modelis tirdzniecībā nebūspieejams). 


whatcar.lv/auto-zinas-raksts/6130/mitsubishi-fokusejas-uz-apvidus-auto
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив