Mitsubishi Eclipse Cross pēc atjaunināšanas ir sadārdzinājusies

Kompaktais krosovers Mitsubishi Eclipse Cross pēc atjauninājuma ievērojami sadārdzinājies. Modelis izturēja pēdējo modernizāciju nesenajā 2020. gadā, pēc kuras automašīna kādu laiku tika pārdota tāda, kāda tā ir. Un tā pagājušajā nedēļā japāņu koncerna vadība iepazīstināja ar jaunu krosovera versiju ar prefiksu PHEV nosaukumā, kas nozīmē tikai vienu – papildus benzīnam kļūs pieejama arī auto hibrīda versija.
Tomēr klāstā būs arī tradicionālā ICE līnija ar vidējo jaudu 150 ZS. Runājot par hibrīdu, tā kopējā jauda būs aptuveni 200 ZS. Tajā pašā laikā ar vienu uzlādi, neiedarbinot iekšdedzes dzinēju, auto WLTP ciklā spēs nobraukt līdz 80 kilometriem, kas, redz, nav nemaz tik slikti.

Turklāt tika uzlabotas dažādas automašīnas sastāvdaļas, tostarp piekare, bremžu sistēma un izplūdes gāze. Kopumā uzlabojumi ir skāruši tikai kritiskos punktus, tāpēc īpaši pārmērības nav jāgaida. Neskatoties uz to, jaunās automašīnas pircēji atzīmē jūtamus uzlabojumus automašīnas vadāmībā un dinamikā.
Pats modelis tiek pārdots ar labiem panākumiem. Amerikas Savienotajās Valstīs vien pagājušajā pārskata gadā tika pārdoti aptuveni 28 000 krosoveru. Acīmredzot koncerna vadība cer, ka atjauninātais auto piesaistīs vēl vairāk pircēju, un tie veicinās pārdošanas apjomu pieaugumu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив