Mitsubishi Ralliart ir atdzimis

Mitsubishi Motors atjauno savu Ralliart sporta nodaļu, kas pirmo reizi tika izveidota 1984. gadā, bet 2010. gadā tika slēgta ekonomisku iemeslu dēļ. Šodien, neskatoties uz globālo finanšu krīzi, japāņi nolēma atdzīvināt sporta spārnu un pat pastāstīja žurnālistiem par saviem nākotnes plāniem.
Kopumā departaments nodarbosies ar esošo sedanu un krosoveru sporta versijām, kas būs galvu un plecus augstāk par ierastajiem restyled modeļiem, ko lepni dēvē par Sport just for show. Turklāt plānots izlaist pāris patiešām sacīkšu automašīnas, kuru detaļas, protams, neviens neatklāj.

Šobrīd Mitsubishi stratēģija ir palielināt hibrīdlīnijas pārdošanas apjomu, kam Eiropā un ASV klājas diezgan labi. Pilnvērtīgu sporta zīmolu ar neskaidrām izredzēm tirgū neviens, protams, nevilks.
Tomēr iepriecinoši ir fakts, ka Ralliart nodaļa atsāk darbību un iepriecinās sporta automašīnu cienītājus ar jauniem sacīkšu modeļiem. Es arī gribētu redzēt patiešām foršu restyling, lai gan tas, iespējams, joprojām tiks ierakstīts ļoti pieticīgā un saprātīgā ietvarā.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив