Mitsubishi rada furgonu, pamatojoties uz Renault Trafic

Mūsdienu autobūves nozare pilnībā balstās uz uzņēmumu ciešu sadarbību un attīstības aizņemšanos. Šodien jaunas automašīnas izlaišana, pamatojoties uz esošu modeli, ir līdzvērtīga. Dzīvs piemērs ir jaunais Mitsubishi furgons, kas saņēma skanīgo nosaukumu Express.
Modelis ir gandrīz precīza franču Renault Trafic kopija. Tajā pašā laikā mēs domājam automašīnas tehniskos aspektus, nevis dizainu, ko japāņi tomēr izstrādāja paši. No vienas puses, šāda pieeja automašīnu ražošanai ir zināmā mērā nomācoša, un, no otras puses, tā ļauj iegūt vienotu modeļu klāstu, kuru ir viegli uzturēt.

Tagad pāriesim tieši uz jaunu priekšmetu aprakstu. Pircējiem tiks piedāvāts izvēlēties divus labus dīzeļdzinējus 140 un 170 ZS. attiecīgi. Tajā pašā laikā abi izdala aptuveni 350 ņūtonmetru griezes momentu, kas ir dīzeļdzinēju lietu kārtībā. Transmisija ir vai nu sešpakāpju manuālā, vai arī labs robots ar diviem sajūgiem.
Eiropā Mitsubishi furgonam vajadzētu parādīties augusta beigās. Tajā pašā laikā automašīnas iepriekšējus pasūtījumus jau veic visi vadošie tirdzniecības tīkli. Furgona izmaksas būs aptuveni 27 tūkstoši eiro, kas nav tik daudz par uzticamu un kvalitatīvu automašīnu.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив