Mitsubishi Xpander uzlabotā pakete

Salīdzinoši nesenais krosovers Mitsubishi Xpander, kas tika izlaists 2017. gadā, saņēma atjauninājumu citā dienā. Modelis ir ieguvis vairākus jaunus apdares līmeņus, kas vilinās pircējus ar ērtām iespējām un uzlabotiem tehniskajiem parametriem. Šajā ziņā īsi runāsim par šiem jauninājumiem.
Dzinēju līnija tika papildināta ar izcilu benzīnu ar 1,5 līdz 105 ZS. un 141 ņūtonmetru griezes momentu. Protams, šim dzinējam viennozīmīgi trūkst jaudas, taču vidējais degvielas patēriņš knapi pārsniedz piecus ar pusi litrus uz simtu. Arī priekšējā piekare tika pastiprināta, uzstādot jaunus amortizatorus, kam būtu jānodrošina automašīnai vienmērīga gaita.

Turklāt dizaineri ir nedaudz uzlabojuši Mitsubishi Xpander izskatu, kas jau pilnībā atbilst mūsdienu automobiļu modes standartiem. Nomainīts radiatoru nosedzošais režģis, LED optika, kā arī vairāki apzīmogoti virsbūves elementi. Tas viss izskatās jauki un diezgan harmoniski.
Atjauninātajai Mitsubishi Xpander tehnikai, kas saņems arī uzlabotu kārtīgu un multimediju sistēmu, tirdzniecībā vajadzētu nonākt līdz šī gada augusta beigām. Mēs esam vairāk nekā pārliecināti, ka modelis būs ļoti pieprasīts starp autobraucējiem Eiropā un ASV.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив