Jaunais Mitsubishi Airtrek būs ķīniešu Aion V klons

Mitsubishi gatavojas izlaist jaunu elektrisko krosoveru. Tas tika prezentēts forumā, kas notika Čongčingā, kur japāņu zīmola vadītāji pastāstīja, ka jaunais produkts būs gandrīz pilnīga ķīniešu automašīnas Aion V tehniskā kopija.


Faktiski jaunu modeļu izlaišana, pamatojoties uz esošajiem, tiek plaši izmantota mūsdienu autobūves nozarē. Turklāt par modeļa ražošanu ir atbildīgs uzņēmums GAC Mitsubishi Motors (GMMC), kas ir Japānas koncerna un Ķīnas automobiļu rūpnīcas GAC NE meitasuzņēmums.

Apvienojot abu uzņēmumu pieredzi, Mitsubishi Airtrek saņems pilnīgi modernu tehnisko aprīkojumu. Zem elektromobiļa "pārsega" uzreiz atradīsies divi elektromotori, kas izvietoti uz abām asīm un kas nodrošina pilnpiedziņu. Elektrostacijas kopējā jauda ir 135 kW, kas ir līdzvērtīga 184 ZS jaudai. un 350 Ņūtona metri līdz mirkļiem.

Ar vienu litija jonu akumulatora uzlādi krosovers NEDC ciklā varēs nobraukt līdz 500 kilometriem, kas, starp citu, atbalsta ātras uzlādes funkciju no augstsprieguma uzlādes stacijām. Automašīnai vajadzētu parādīties pārdošanā līdz šī gada beigām.

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив