Mitsubishi Eclipse Cross saņēma ilgi gaidīto atjauninājumu

Japānā ir sākta Mitsubishi Eclipse Cross atjauninātās versijas iepriekšēja pasūtīšana, kas oficiālajā tirdzniecībā parādīsies tikai 2021. gada pirmajā pusē. Automašīna lepojas ar labu hibrīda uzstādīšanu, kā arī ar atjauninātu dizainu un daudzām funkcijām. Kopumā pārveidošana izrādījās ļoti veiksmīga, par ko var spriest pēc publicētā jauninājumu saraksta.
Atgādināsim, ka krosovera modelis Mitsubishi Eclipse Cross parādījās tirgū 2017. gadā un neguva milzīgu popularitāti pircēju vidū. Automašīnas dizains bija atklāti pretrunīgs, un tehniskās īpašības par diezgan augstu cenu neizcēlās no konkurentiem.

Tagad dizains ir kļuvis patīkamāks, un aizmugurējās piektās durvis ir kļuvušas daudz ērtākas. Faktiski nemainījās tikai pārsegs ar spārniem, savukārt visi pārējie automašīnas virsbūves elementi tika aizstāti ar jaunām detaļām.
Automašīnā pircējus satiks pietiekami daudz jauninājumu. Jo īpaši pārsteidzošs ir jaunais 8 collu multimediju sistēmas displejs, kas ir kļuvis funkcionālāks. Turklāt displejs tagad ir novietots tuvāk vadītājam, kas neapšaubāmi ir ērti. Bet barošanas bloks palika tieši tāds pats kā iepriekš.
Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив