Mitsubishi Eclipse Cross parādīja divas jaunas versijas

Mitsubishi Eclipse Cross saņems atjauninājumu divu jaunu versiju veidā. Eiropas tirgū labi pārdod slavena japāņu ražotāja krosoveru. Automašīna ar 165 zirgspēku 1,5 litru motoru un astoņu pakāpju CVT nodrošina lielisku saķeri ar visiem četriem riteņiem. Arī modeļa atjauninājums izskatās pietiekami interesants.

Neskatoties uz lielisko pārdošanas apjomu Eiropā, abi jaunie modeļi ir vērsti uz Brazīlijas tirgu, kur krosoveram ir trīs reizes lielāka pārdošanas starpība. Iespējams, ka Mitsubishi vēlas piesaistīt jaunu patērētāju uzmanību un tāpēc speciāli Brazīlijai izlaida Outdoor un Cross Sport versijas. Pirmais atšķiras ar plastmasas pārklājumiem, modificētu bufera formu un ļoti nežēlīgu arku stiprinājumu. Mēs esam pievienojuši arī vilkšanas cilpas un jaudīgus Goodyear Wrangler SUV riteņus.

Sport versijai ir spīdīgs, melns korpuss, un tā lepojas ar daudzām daļām, kas izgatavotas no oglekļa šķiedras. Šis materiāls pēdējos gados ir ieguvis arvien lielāku popularitāti, tāpēc daudzas japāņu automašīnas labprāt vicinās ar šīm skaistajām oderēm. Pievienota arī modificēta izplūdes sistēma.
Abu modeļu cena nedaudz atšķirsies no pašreizējā piedāvājuma, taču Mitsubishi vēlas saglabāt cenu līmeni pēc iespējas tuvāk cilvēkiem.

Komentāri 1

Pievienot komentāru

Atstājiet savu komentāru

Кликните на изображение чтобы обновить код, если он неразборчив